​Трамп назвав брехнею опитування, які показують, що він програє в рейтингах демократам

Президент США Дональд Трамп назвав у Твіттері брехнею результати опитувань громадської думки, що свідчать про перевагу демократичних кандидатів на майбутніх виборах глави держави 2020 року. Він порівняв їх із результатами досліджень, які віддавали перевагу Гілларі Клінтон у виборчій кампанії 2016 року, повідомляє «Голос Америки».


Останні п'ять тижнів низка соцопитувань засвідчила високу підтримку виборців для можливих кандидатів від демократичної партії, що змагатимуться за президентське крісло із Дональдом Трампом.

Опитування ліберальних NBC News та Wall Street Journal показало, що Джо Байден, віце-президент адміністрації Барака Обами, випереджав би Трампа на 9% - 51% проти 42%.

Якби суперником Трампа став сенатор Берні Сандерс, його відрив від президента склав би 7%, у випадку сенаторки Елізабет Воррен - 5%, сенаторки Камали Гарріс - 1%.

Водночас, дослідження консервативного, прихильного Трампові каналу Fox News, показало, що Байден випереджав би Трампа на 10%, Сандерс - на 9%.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.