​В американо-російських відносинах зараз особливо немає чого робити - екс-посол США

Колишній посол Сполучених Штатів у російській федерацій, а нині професор Макйл Макфол у Твіттері прокоментував відставку Джона Ханстсмана з посади глави дипломатичної місії США в росії. Відповідаючи на запитання у Твіттері, чи був він здивований діями Хантсмана, Макфол відповів: «Ні», повідомляє «Голос Америки».


«Він (Хантсман) людина справи, а робити зараз в американо-російських відносинах особливо нічого», – додав Майкл Макфол.

За інформацією «Голосу Америки», посол США у рф Джон Хантсман відправив Дональду Трампу листа із проханням про відставку. У документі зазначається, що Хантсман покине Посольство Америки в росії 3 жовтня.

Джон Хантсман. Фото Reutetrs

Також Хантсман додав, що «ми маємо продовжувати змушувати росію нести відповідальність, коли її дії загрожують нам і нашим союзникам».

Як повідомляють американські ЗМІ, можливо, Джон Хантсман змагатиметься за крісло губернатора Юти. Він вже займав цю посаду з 2005 по 2009 рік.

Макйл Макфол. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.