​росія хоче модернізувати зброю на основі крадених у США технологій - Джон Болтон

Невдалою спробою росії досягти технологічного прориву в своїх можливостях доставляти ядерну зброю назвав радник з національної безпеки США Джон Болтон нещодавній інцидент в росії, що призвів до витоку радіації.


Спроби росії досягти таких військових проривів, зокрема, в сфері гіперзвукової зброї, здебільшого базуються на вкрадених американських технологіях, наголосив Болтон в інтерв'ю журналістці «Голосу Америки» Ґреті Ван Састерен.

«Це приклад, коли росія намагається досягти технологічних проривів в своїх можливостях доставляти ядерну зброю. Очевидно, щось пішло не так, однак, це демонструє, що хоча економіка росії за обсягами приблизно дорівнює Нідерландам, вона все ще достатньо витрачає на оборону, не тільки модернізуючи свій ядерний арсенал, а і будуючи нові механізми доставки, гіперзвукові літальні апарати, гіперзвукові крилаті ракети – здебільшого вкрадені з американських технологій», - наголосив Болтон.

Для Сполучених Штатів витоки їх технологій до інших країн є «справжнім викликом», додав посадовець.

Джон Болтон. Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.