Пшонка перекрутив обставини закриття справи проти Тимошенко у 2005 році

psonkaЯк відомо, Генеральний прокурор Віктор Пшонка у четвер, 5 квітня, під час прес-конференції заявив, що справи проти Юлії Тимошенко були закриті після того, як вона стала прем’єр-міністром у 2005 році.

"24 січня 2005 року Тимошенко сіла в крісло прем'єра, а 28 січня Генпрокурор Піскун закрив усі справи", - заявив Віктор Пшонка.

Як повідомляє buyt.com.ua, таким чином, вибудувався логічний ланцюг: Юлія Тимошенко стає прем’єром, нібито тисне на президента, а президент тисне на прокурора.

Проте, зазначається в опублікованій інформації, ця логіка хибна від самого початку. Оскільки постанова Піскуна, на основі якої Генпрокурор зробив свої умовиводи, насправді була підписана 21 січня 2005 року. Тобто ще до того, як Віктор Ющенко офіційно став президентом (23 січня) і призначив Юлію Тимошенко в.о. прем’єр-міністра (24 січня).

Як свідчення, but. com.ua публікує ксерокопії постанови Генпрокурора Піскуна, де чітко вказані дати закриття справи проти Тимошенко:

pickyn 0

pickyn 1

pickyn 2

pickyn 3



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.