Герой України Левко Лук'яненко: Арешти Мосійчука, «свободівців» та «Правого сектору» - це репресії

lukyanenko mosiychuk

 
Політичний в’язень радянських часів Левко Лук’яненко, який понад 25 років провів за гратами за свою патріотичну позицію, називає історію з ув’язненням радикала Ігоря Мосійчука «вибірковим правосуддям». Каже, що відео, продемонстроване у Верховній Раді, викликає у нього багато запитань і справляє враження змонтованого.




Лук’яненко зізнається, що добре знайомий з Мосійчуком і називає його «людиною, яка є патріотом і любить правду». Каже, як і за радянських часів, так і зараз, владі не подобаються нові активні люди, які захищають Україну. У той час, як представники старої злочинної влади не стають об’єктом переслідування і вільно пересуваються країною.

На думку Лук’яненка, якщо влада продовжуватиме таку однобічну політику і надалі, обурення народу зростатиме, і врешті це спричинить нову революцію. Наразі він вимагає, щоб Мосійчука випустили і дали можливість лікуватися у нормальних умовах, - повідомляється на каналі You Tube Олега Ляшка.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.