mogno vse

НАSА відшукало у Всесвіті сліди Бога

У межах проекту Galaxy Zoo з’ясували, що частка спіральних галактик, видимих із Землі, як закручені за годинниковою стрілкою, не відповідає частці закручених у протилежну сторону, інформує NEWSru.ua.

Два скромних відкриття американських астрономів із NASA поставили під сумнів усі сталі уявлення про космос і місце людини в ньому. Учені припускають, що в них з’явився шанс не тільки довести унікальність Землі у Всесвіті, а й підтвердити існування Бога.

Дослідницька група центру космічних польотів NASA імені Годдарда поставила під сумнів сталі уявлення про народження Всесвіту з Великого вибуху: аеростатний радіометр ARCADE виявив аномально могутній шумовий спектр ре­ліктового випромінювання, яке пронизує Всесвіт, повідомляє CNews.

Замість того, щоб розташовуватися хаотично, як це повинно бути після Великого вибуху, ділянки випромінювання, «холодні» й «теплі», вибудовані в певній послідовності, яку космолог Жоао Магейжу назвав «Віссю зла». Амплітуда їхнього шуму вшестеро перевершує сукупний сигнал усіх мислимих радіоджерел у Все­світі, що припадають на ділянку, яку охоплює антена детектора. Науковці висловили припущення, що ці шуми – «закодовані сигнали» Бога, які поширюються на весь Усесвіт. Цілком можливо, невдовзі їх удасться навіть розшифрувати.

Друге відкриття, ще простіше, дивовижним чином доповнює питання про Великий вибух, повідомляє газета «Взгляд». У межах проекту Galaxy Zoo з’ясували: частка спіральних галактик, видимих із Землі, як закручені за годинниковою стрілкою, не відповідає частці закручених у протилежний бік. Насправді подібних галактик повинно бути порівну, що зумовлено позицією спостерігача.

Так, наприклад, у північній півкулі вода стікає у водостік за годинниковою стрілкою, а в південній – проти неї. Те саме, теоретично, повинно відбуватися з цими спіральними галактиками.

Під час вивчення орієнтації 1660 спіральних галактик також з’ясували, що їхні осі орієнтовані переважно в напрямі «Осі зла», що абсолютно не вкладається в межі сучасної космологічної моделі.

Друге відкриття може свід­чити, що Земля розташована у Всесвіті в унікальний, заздалегідь обумовлений спосіб, який і дає нам змогу бачити те, чого в космосі бути не повинно.

Якщо ж спробувати уявити, що обидва відкриття взаємопов’язані і знайдуть своє наукове обґрунтування, це може означати підтвердження геоцентричної системи світу, унікальність Землі у всесвіті й невипадкове походження нашого світу. Шанси довести існування Бога нині великі, як ніколи.

Владислав КАМІНЬwww.gazeta.lviv.ua

Другие статьиКомментарии

  +0 #1 каі 07 апр. 2010 г., 16:01:31
Не коректно: вода так не закручується при витіканні - це одне з найбільших непорозумінь!
  +0 #2 Евген 18 янв. 2011 г., 17:30:22
причем тут галактики, шумы и прочее..... Для тех ето верит бог есть, для тех кто не верит - нету
  +0 #3 владимир петрашев 07 марта 2011 г., 18:57:50
по часовой или против часовой-этосмотря с какой стороны наблюдать!
  +0 #4 Николай 29 марта 2011 г., 20:11:33
Дай Бог что бы о Нем узнали и с этих источников Аминь.Кстати Бог пишется с большой Б.
  +0 #5 Анастасия... 11 апр. 2011 г., 19:18:26
Бог был, есть и будет, вне зависимости от мнения других, даже большинства.
  +0 #6 Евгений 11 апр. 2011 г., 21:28:36
Боги есть...кому доказывать кто собрался не знаю...жуть ветер,есть Стрибог,и тот кто с ним в мире и согласии может управлять ветром...тоже и с Солнцем,и многим,многим,многим...нужно просто очень много знать...Ведать!
  +0 #7 гость 12 мая 2011 г., 20:36:18
а в каком месте вы увидели следы како го "Бога"???
  +0 #8 микола 23 мая 2011 г., 21:43:09
просмотрите старый фильм!" Реликвия" может быть там больше правды,чем сказано в этой статье...
  +0 #9 Виктор 28 июня 2011 г., 20:41:57
ЛЮДИ бога НЕТ !!! В этом мире каждый сам за себя, и не какие силы нам не помогут, если мы сами что-то не будем делать!!!!
  +0 #10 Полешук Зьміцер 08 авг. 2011 г., 15:40:27
Та й на що гэта мэні?-Грошэй каб поболе,тай дітыв згодовати,щоб здорові рослі!!!
  +0 #11 ali 29 авг. 2011 г., 22:43:40
читайте Коран все там написано 14век назад
  +0 #12 Вячеслав 10 окт. 2011 г., 21:30:22
Полешук ты не прав читай библию если ты не веришь доказано всё наукой архиологией и тд и тп сам подумай как человек мог создаться без Бога?Бог просто дал жизнь Адаму и Еве на земле потому-что они согрешили поверив сатане а не Богу и Бог только 1-Иисус Христос! и 2000 лет назад гдет так Иисус взял все грехи на 1 крест и открыл этим же врата в Рай и как ты это обьяснишь не правда это всё?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Минулої доби активність російських окупантів відзначалася на Донецькому напрямку. Внаслідок бойових дій на лінії зіткнення жоден український військовий не постраждав

подробнее

Опрос

Поддерживаете ли Вы введение военного положения в Украине?

pp
Конфликты и законы © 2008-2018.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.