Японці з’ясували, як любляться рибки. На черзі - людина

ribki

 
Японські дослідники виявили нервову клітину, яка пробуджує у самки японської орізіі почуття любові до партнера.


Дослідники помістили самця і самку японської орізіі до акваріуму з перегородкою. Вони залишили рибок на кілька годин з тим, щоб самка запам'ятала конкретного партнера.

Виявилося, що в такому випадку при знаходженні в одному акваріумі самка сприймала залицяння вже знайомого самця приблизно через 10 секунд. Зазвичай, коли самки зустрічають незнайомого партнера, їм потрібно для зближення близько 60 секунд.

Дослідники стверджують, що вони виявили особливий нейрон в клітинах риби, який визначає вибір самкою вже знайомого партнера. За словами дослідників, їм вдалося зробити більш передбачуваною поведінку самки у відповідь на залицяння партнера шляхом контролювання цього нейрона штучним шляхом.

А доцент аспірантури природничих наук Токійського університету Хідеакі Такеуті заявив пресі, що вивчення аналогічного механізму нервової системи людини може допомогти з'ясувати, як закохуються люди.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.