Апеляційний суд міста Києва за 2 хвилини виправдав злочин Януковича щодо заперечення Голодомору

8 грудня 2010 року Апеляційний суд міста Києва відмовив Володимиру Волосюку у задоволенні апеляційної скарги на рішення Печерського районного суду щодо заперечення Януковичем Голодомору як геноциду українського народу, повідомляє прес-служба ВО «Свобода».
 
 
Під час засідання суд практично не давав можливості Володимиру Волосюку давати пояснення по справі, заявляти клопотання та аргументувати свою позицію, а судові дебати взагалі обмежив 2 хвилинами.
 
Лише після зауваження представника позивача, заступника голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Андрія Мохника про те, що суд позбавив позивача та його представників права подавати клопотання та після неодноразових наполягань Мохника, суд «зглянувся» і надав можливість Волосюку та його представникам зачитати свої клопотання, які практично не задовольнив.
 
Під час усього судового засідання кожен суддя з колегії, особливо головуюча – суддя Зарічняк, постійного підганяли позивача та його представників, перебивали, суттєво обмежували виступи в часі, по суті позбавляючи сторону позивача гарантованих процесуальних прав, і врешті оголосили рішення про виправдання Януковича, яке колегія суддів ухвалювала в нарадчій кімнаті впродовж двох хвилин.
 
«Сьогодні ми стали свідками того, як нехтуючи Цивільно-процесуальним кодексом, судді позбавили позивача права голосу. На жаль, це вже стає традицією. Спочатку Печерський районний суд міста Києва, грубо порушуючи статтю 169 ЦПК України, розглянув справу за відсутності позивача Володимира Волосюка. У свою чергу Апеляційний суд міста Києва не давав Волосюкові говорити, брутально перебиваючи його.
 
Показовим є й те, що ухвалення рішення тривало менше двох хвилин. Судді так поспішали, що навіть не приховували, що рішення ухвалене і написане не в нарадчій кімнаті, а на вулиці Банковій.
 
В Україні існує повністю збанкрутіла судова система, яка обслуговує українофобську владу. Виправдання Януковича у справі про заперечення Голодомору як геноциду йде в одному ряду із наступом українофобського режиму на Інститут національної пам’яті, переписуванням табачніками підручників на московський зразок, приниженням української  нації та позбавленням її пам’яті. Проте вони мають пам’ятати, що рано чи пізно за українофобію прийдеться відповідати», – прокоментував рішення суду представник позивача,  заступник голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Андрій Мохник.


Коментарі

  +0 #1 Анатолий 4 февр. 2011 г., 20:50:42
Статья написана человеком, который присвоил себе должность главного Правника Украины. Он рассуждает по формуле: "Мы с тобой 2 дерева, остальные пни". Неплохо было бы такому мудрецу заглянуть в ГПК Украины и заметить, что там в одной из статей записано 2 краеугольных принципа судопроизводства в отношении доказательств: относимости и допустимости. Теорию не буду излагать. Суть их в том, что если одна из сторон несёт не имеющую к делу чушь, председательствующий просто обязан прервать такого оратора. И это к политике ни имеет никакого отношения. Плохо что автором, хотя бы в сжатом виде, не приведена мотивировочная часть судебного решения (ухвалы). А может это ему и не выгодно делать. Не исключаю, что в таком случае писать эту дущераздирающую статью защитника верховества права было бы, как минимум, глупо.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.