mogno vse

Розпочато прийом заявок на нагородження в номінаціях Асоціації адвокатів України

За традицією, започаткованою Асоціацією адвокатів України у 2008 році, щороку з нагоди святкування Дня адвокатури досягнення найбільш активних та досвідчених адвокатів відзначаються спеціальними нагородами.
 
2011 рік не стане винятком. Вже четвертий рік поспіль адвокати нагороджуватимуться в наступних номінаціях:

«За активну публіцистичну діяльність». В цій номінації адвокат нагороджується за активну пропаганду юридичних знань, поширення позитивного досвіду серед адвокатів та активне висвітлення питань адвокатури чи професійної діяльності адвокатів в офіційних юридичних виданнях.

«За багаторічну адвокатську діяльність». Ця номінація покликана публічно і урочисто відмітити найбільш видатних адвокатів, які присвятили адвокатській професії більше 30-ти років. Вручається адвокату за багаторічну добросовісну працю з надання кваліфікованої юридичної допомоги, високу професійну майстерність у справі захисту прав, свобод і законних інтересів громадян і юридичних осіб.

На нагородження «За активну публіцистичну діяльність» та «За багаторічну адвокатську діяльність» номінуються як адвокати – члени ААУ, так і адвокати, які не є членами Асоціації адвокатів України.

«Найбільш активний голова відділення ААУ».
Нагороджується голова Відділення ААУ за досягнення найвищих результатів в залученні нових членів до Асоціації, організацію виконання її статутних завдань та активну координацію взаємодії членів Асоціації в межах свого Відділення.

Цього року започатковано ще одну номінацію – «За активну громадську діяльність». В цій номінації адвокат нагороджується за значний внесок у розвиток та зміцнення інституту адвокатури в Україні, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві, активну громадську позицію.

На нагородження «За активну громадську діяльність» номінуються як адвокати – члени ААУ, так і адвокати, які не є членами Асоціації адвокатів України.

Ціль таких номінацій – не змагання серед адвокатів, а перш за все вшанування їх внеску в розвиток української адвокатури, правозахисну діяльність і заохочення до подальших професійних звершень.

Кандидатура адвоката на нагородження в номінаціях може бути запропонована будь-яким членом Асоціації або шляхом самовисування, для чого до 1 листопада 2011 р. необхідно подати письмову заявку до Секретаріату ААУ. З 1 листопада ц.р. на сайті ААУ буде проводитися відкрите голосування по всіх висунутих кандидатурах.

Нагородження відбудеться 16 грудня 2011 р. під час Урочистого прийому з нагоди Дня адвокатури.


Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Минулої доби Об'єднані сили вживали заходів щодо недопущення загострення ситуації. Серед українських військових поранень зазнали двоє військовослужбовців

подробнее

Опрос

Поддерживаете ли Вы введение военного положения в Украине?

pp
Конфликты и законы © 2008-2018.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.