mogno vse

Конституційна Асамблея готує документ, що узаконює диспотію

k dispotiyu

 
В Україні активно іде робота над реформою Основного Закону – Конституції України, над якою працює спеціально для цього створений орган – Конституційна Асамблея. За останній час було розглянуто чимало варіантів оновлення Конституції, які, однак, не завжди є доступними до публічного обговорення.


Під час засідання Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього» на тему «Нова Конституція та євроінтеграція України» експертами з Конституційного права були озвучені основні концепції змін до Основного Закону, що їх розробила згадана Асамблея. Ці зміни ставлять під сумнів доцільність самої Конституційної реформи, адже фактично в разі її прийняття у влади з’явиться можливість встановити необмежений контроль над усіма царинами державного життя з боку однієї особи – чинного Президента України Віктора Януковича. Згідно з озвученими засадами цієї так званої реформи, президент може обійняти в собі повноваження усіх гілок влади, одноосібно призначати Уряд і суддів судів всіх рівнів. Такі дії експертів, що займаються розробкою змін до Конституції, вказують на те, що вони стали заручниками політичного замовлення з боку чинної влади.

Фактично, така нова редакція Основного Закону призведе до того, що в Україні буде узаконено деспотію.

В цій ситуації Організація Українських Націоналістів (бандерівців) звертається до членів Конституційної Асамблеї із закликом дослухатися до власної совісті й перестати виконувати політичне замовлення, винести проекти змін до Конституції на публічне обговорення громадськості й дозволити громаді також вносити свої зауваження та пропозиції щодо змін до Основного Закону.

ОУН(б) також закликає Президента України Віктора Януковича, якщо він не хоче в очах європейської спільноти, до якої країна наразі прямує, перетворитися на авторитарного диктатора, не підтримувати розроблені Конституційною Асамблеєю пропозиції, що несуть загрозу демократії в Україні.

Позиція ОУН(б) в даному питанні – розробка проекту Конституції європейського зразка, з правовими нормами, що відповідають політичним і юридичним принципам євроспільноти. І такий документ можливо розробити лише спільними діями і з узгодженням із українською громадськістю.

Голова ОУН (б) Стефан РОМАНІВКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Біля селища Соснівка місцеві шахтарі вийшли на блокування руху потягів, які перевозять в Україну російське вугілля, яке, крім торгівлі на крові, позбавляє їх роботи у своїх шахтах

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2019.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.