Судова заборона мітингів у Києві незаконна, неправосудна і необгрунтована

zachistka maydan

 

Суд в особі судді Б. В. Саніна заборонив збиратися, як-то кажуть правозахисники, більше трьох всім-всім на світі до 7 грудня 2013 року на Майдані Незалежності, Європейській площі, вул.Банковій, Грушевського, Богомольця, в парку "Хрещатий". Те саме суд заборонив конкретно "Батьківщині", УДАРу та правозахисникам Володимиру Чемерису, Євгенії Закревській, Михайлу Каменєву і моїй скромній персоні, пише на своїй сторінці правозахисник Михайло Лебедь. Скан-копія (за яку в т.ч. дякую Олександру Білоусу та РБК) тут -http://on.fb.me/18RinwC.


Звісно, рішення незаконне, неправосудне та необґрунтоване хоча б тому, що законодавство України не дозволяє судам ухвалювати рішення щодо невизначеного переліку суб'єктів, тобто, образно кажучи, щодо всіх мертвих, живих і ненароджених. І зазвичай ми в Інституті Республіка радимо ігнорувати такі апріорі неправосуді, незаконні та необґрунтовані заборони (http://bit.ly/197hoVC). Проте, оскільки нещодавно український "Беркут", без жодних законних на це підстав, по-звірячому криваво довів, що закони в Україні вже не зовсім працюють (http://bit.ly/1hq3fLh), то зараз ми радимо мінімум тричі подумати про безпеку учасників акцій та взагалі розстановку сил перед тим, як проводити мітинги на вказаних вулицях столиці. Ну і невеличкий суто політичний коментар - суд був фарсом.

Суддя майже повністю задовольнив позовні вимоги КМДА, підтримані ГУ МВС в м. Києві. Тобто, по суті, правозахисники виграли не багато. Хоча все ж добре, що українські телеканали увесь цей фарс зафіксували - маю надію, що телеглядачі переконаються на власні очі в усьому тому лицемірстві і підконтрольності судової гілки влади безпосередньо Банковій.

Але тут є ще один важливий політичний момент. Нагадую, "Беркут" чинив звірства з студентами Євромайдану і просто перехожими міста абсолютно поза правого поля. Міліція, згідно з українським законодавством, взагалі не має права розганяти мітинги! Проте сам фарсовий судовий процес показує, що влада боїться наслідків цього і тепер грається з нами в ілюзію того, буцім дотримується законів сама. Повіримо?



Коментарі

  +1 #1 Оксана 1 дек. 2013 г., 11:33:01
Невзирая на "законность" любое решение Окружного админсуда можно обжаловать в порядке ст. 55 Конституции Украины. Кроме того, в силу ст. ст. 13 и 185 КАСУ срок на обжалование 10 дней. До этого момента решение не вступило в законную силу.
  -1 #2 Жасмин 1 дек. 2013 г., 11:36:37
В Украине нет независимых судов. Остались одни судилища.
  +0 #3 Іван 1 дек. 2013 г., 11:38:16
У мене , власне , прохання до його честі пана Саніна. Прошу опублікувати прейскурант на послуги Феміди. Бо тут мені один міцністр, заважає, так чи неміг би він заборонити йому жити, або нехай живе, тільки не дихає!!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.