У Закарпатті затримано командира військової частини за одержання хабара

gpu lutsenko zayava

 
16 лютого 2015 року слідчо-оперативною групою військової прокуратури Ужгородського гарнізону спільно з працівниками відділу по боротьбі з організованою злочинністю УСБУ в Закарпатській області під час одержання неправомірної вигоди затримано тимчасово виконуючого обов’язки командира однієї з військових частин.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Як встановлено першочерговими слідчими діями, хабар у сумі 5000 грн від солдата військової служби за контрактом призначався за невнесення його у списки військовослужбовців, які відряджаються в зону проведення АТО.

Затриманому офіцеру оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та підготовлено клопотання до суду щодо обрання відносно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Зазначений злочин карається позбавленням волі нас строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.