Прокуратура Київської області викрила мережу гральних автоматів

merega gralna

 
Працівниками прокуратури Київщини спільно зі співробітниками ГУ МВС України у Київський області, в рамках кримінального провадження, викрито 6 приміщень у містах Вишневе та Боярці, в яких працювала мережа гральних автоматів. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.


За результатами проведення обшуків працівниками правоохоронних структур вилучено понад 100 комп’ютерів, на яких встановлено програмне забезпечення, що симулює різноманітні азартні ігри.

Відвідувачі мережі грали, роблячи ставки на комп’ютерах.

В аналогічних закладах добовий дохід складає приблизно до 10 тисяч гривень.

Досудове розслідування триває. Проводиться ряд необхідних слідчих та розшукових дій з метою встановлення власників незаконного бізнесу.

Прокурор Київської області Євген Бондаренко наголосив, що боротьба з гральним бізнесом продовжується, правоохоронні органи миттєво реагують на порушників закону.



Коментарі

  +0 #1 Вячеслав 6 авг. 2015 г., 10:53:54
:eek:
Этих залов полно, в Дарнице, на Якуба Колоса, Борщаговской 57/38, Фрунзе 166, метро Академгородок, Житомирская.......тысячи

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.