Хабарника з Державної фіскальної служби України заарештовано з можливістю внесення 3 млн гривень застави

prok kiev new

 
Голосіївський райсуд міста Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 3 млн грн заступнику начальника оперативного управління одного з територіальних органів Державної фіскальної служби України, викритого на хабарі.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Вказаний посадовець вимагав та одержав від громадянина 3 тис. доларів США неправомірної вигоди за неперешкоджання здійсненню підприємницької діяльності.

Зловмисника було затримано «на гарячому» на території міста Києва працівниками столичної прокуратури та Служби безпеки України.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України та за клопотанням прокуратури міста Києва судом обрано запобіжний захід.

Досудове розслідування, яке проводить слідчий відділ прокуратури міста Києва, триває.



Коментарі

  +0 #1 KIRA 7 сент. 2015 г., 11:34:05
Их надо сажать и судить , а не брать залог. Для него 3ляма это тьфу.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.