Поліція за «гарячими слідами» затримала грабіжника, який виніс з магазину пляшку горілки

plyashka gorilki

 
До чергової частини Фастівського відділення поліції надійшло повідомлення від продавця магазину села Мотовилівська Слобідка, що близько 9 години ранку невідомий чоловік відкрито заволодів пляшкою горілки та втік з місця події.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Управління превентивної діяльності ГУ НП у Київській області.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів працівники Борівського відділення поліції встановили та затримали злочинця. Ним виявився 32- річний безробітний мешканець сусіднього села. Він зізнався у скоєнні грабежу.

За даним фактом слідчим відділенням Фастівського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.186 (грабіж) Кримінального Кодексу України. Досудове слідство триває.



Коментарі

  +0 #1 Максим 28 дек. 2015 г., 10:18:22
Цей чоловік молодець, бо ця пляшка горілки могла вбити когось!! Він навпаки може борець проти алкоголю та рятує життя інших людей!
Відкрито викрав пляшку горілки і це зараз є статтею для оприлюднення.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.