Навіщо ім’я Ігоря Мосійчука штучно прив’язали до вбивства?

vbivstvo pidizd

 
Сьогодні ряд українських ЗМІ повідомив про вбивство чоловіка в Святошинському районі м. Києва. При цьому в кожному повідомленні про цей прикрий випадок згадується ім'я народного депутата Ігоря Мосійчука. Причина цьому: що начебто в тому ж будинку, де сталось вбивство, проживає суддя Цокол - одна із суддей, задіяних у справі Ігоря Володимировича.


Ігор Мосійчук вже півтора місяця перебуває на лікуванні в інституті ім. О.О. Шалімова, нещодавно переніс операцію, а із 24 грудня перебуває в реанімації в зв'язку з погіршенням стану здоров'я. За час ув'язнення Ігоря Мосійчука його справу розглядали більше 10 суддів Печерського суду, але це не може слугувати причиною, щоб згадувати його ім'я у випадку якихось подій, що стосуються цих осіб. Також нагадаємо, що саме під час процесу, який веде суддя Лариса Цокол, Ігор Мосійчук був звільнений з-під варти.

Просимо ЗМІ бути розважливими при підготовці матеріалів.

Публікація прес-служби народного депутата Ігоря Мосійчука



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.