Колишній фіналіст української «Фабрики зірок» підозрюється у наркоторгівлі

prok kiev new

 
Київською місцевою прокуратурою № 1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно молодика, який підозрюється в незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту в особливо великих розмірах. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Під час затримання та подальшого проведення поверхневого огляду правоохоронці вилучили у 30-річного чоловіка понад 60 грамів кокаїну.

За клопотанням слідчого, погодженого з прокурором, Голосіївський райсуд столиці обрав для затриманого запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою внесення застави у сумі понад 97 тисяч гривень.

Зловмиснику, який, до речі, виявився одним з фіналістів української «Фабрики зірок», загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років.

Досудове розслідування кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України, триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.