Правовий комітет з другої спроби рекомендував Раді прийняти оновлені зміни до КС в частині правосуддя

nedovira prokuroru

 
Під час другого засідання Комітету з питань правової політики і правосуддя було прийнято рішення включити до порядку денного внесений президентом законопроект про зміни до Конституції в частині правосуддя. Про це журналістам повідомив голова комітету, народний депутат з фракції «Блоку Петра Порошенка» Руслан Князевич, повідомляє centernews.com.ua.


За його словами, в законопроекті, який вніс 26 січня Президент України, передбачена норма, яка дозволяє Парламенту висловлювати недовіру генпрокурору.

«Там іде мова, що на заміну президент вніс нову редакцію, з якої вилучено відповідно ту правку, яка пропонувалася, яка позбавляла парламент можливості висловлювати недовіру генпрокурору, що має наслідком його відставку»,- сказав Князевич.

Нагадаємо, до Верховної Ради внесено доопрацьований проект закону №3524 про внесення змін до Конституції України в частині правосуддя, що залишає за парламентом право висловлювати недовіру генеральному прокурору і відправляти його у відставку.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.