Обвинувачуваний Єфремов готується до нового життя – за кордоном

efrem lugansk

 
Олександр Єфремов, екс-голова політичного небіжчика – партії регіонів – готується до нового життя. За нашою інформацією, кілька днів тому Єфремов замовив собі новий закордонний паспорт та збирається подорожувати. Адже домашній арешт Єфремова добіг кінця, а про новий ніхто в ГПУ не клопотав.


За даними реєстру судових рішень першого листопада минулого року закінчився строк дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту екс-нардепа-регіонала.

Після того, як сплив строк дії першого запобіжного заходу, за другим сторона обвинувачення до слідчого судді не зверталася. Принаймні, така інформація відсутня у реєстрі судових рішень.

Схоже, Єфремов, на якого рішенням суду вдягли, а потім – зняли – принизливий електронний браслет, заборонили виїжджати за межі міста без дозволу слідчого та навіть спілкуватися з колегами з Верховної Ради, уже може вільно пересуватися за межі України.

Тобто – звалити назавжди.

Посадити Єфремова, людину, яка щиро ненавиділа все українське, за грати мріяв чи не кожний співрозмовник, з яким мені доводилося стикатися після Революції Гідності у кулуарах Парламенту, на ефірах телеканалів або антикорупційних тусовках. Хто – за знищення економіки Луганського регіону і паростки сепаратизму, щедро закинуті в область рукою Єфремова і його соратників; хто – за корупцію та дерибан державного бюджету на тендерах, яким потурав у минулому впливовий чиновник; хто – за цинічно зрежисоване голосування стадом регіоналів сумнозвісних «законів 16 січня», які, фактично, запровадили в країні диктатуру і призвели до потужної ескалації конфлікту між мирним протестом Євромайдану та владою.

У жовтні минулого року слідство офіційно висунуло Єфремову обвинувачення – у справі, що мала найслабшу юридичну перспективу в суді. Радіти довелося недовго: через місяць Печерський суд повернув прокурору обвинувальний акт як такий, що не відповідає вимогам КПК. ГПУ виграла апеляцію і обвинувачення за цим епізодом з Єфремова досі не зняті. На відміну від арешту, за дозволом на який в суд ніхто повторно не ходив.

Це і не дивно. Достеменно відомо про 3 епізоди злочинної діяльності Єфремова, що розслідує, а чесніше буде сказати – зливає – ГПУ:

- сепаратизм (N22014000000000509, вчинення умисних дій, направлених на зміни меж території державного кордону України та порушення порядку встановленого Конституцією України, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України). Підозри Єфремову у провадженні не пред'являлося.

- заволодіння державними грошовими коштами (за заявою Центру протидії корупції N42014000000000628, тиск на службових осіб ДП «Луганськвугілля», що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави). Розслідування триває вже 18 місяців, підозри Єфремову немає.

- голосування «диктаторських законів» (N42015000000001495, скоєння злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України, щодо організації голосування у Раді 16 січня за «диктаторські закони»). Саме за цей заполітизований епізод із сумнівною юридичною експертизою Єфремову винесли спочатку підозру, а потім – обинувальний акт.

Як бачимо, за роки слідство не зібрало достатньо фактів, аби оголосити про підозру Єфремову у скоєнні очевидних злочинів, про які писали десятки ЗМІ на протязі всієї політичної кар'єри екс-нардепа. Справи спустили на гальмах.

Так в нашій державі працює принцип невідворотності покарання за політичну корупцію.

Віталій Шабунін, blogs.pravda.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.