У ВР відшукали список коаліційних приписантів

pripisanti

 
Спікер ВР Андрій Парубій заявив, що коаліція складається з 230 нардепів, зокрема, до коаліції входять позафракційні. А це прямо заборонено Конституцією України. Більше того, Парубій знову ж таки не оприлюднив цей список, начебто це якийсь суворий секрет.


Тим не менш, думаю, ви здивуєтесь, коли дізнаєтесь список позафракційних депутатів, яких БПП і НФ приписали до коаліції.

Це: Батенко Тарас, ГаннаГопко (її членство підтвердив Парубій), Андрій Денисенко, Валентин Дідич, Дубінін Олександр, Остап Єднак, Вячеслав Константіновський, Віталій Купрій, Андрій Парубій, Victoria Ptashnyk (її членство підтвердив Парубій), віце-спікер від «Самопомочі» Оксана Сироїд, Віктор Чумак, Олександр Шевченко.

Наразі, я знову подав запит до Парубія, щоб він надав списки депутатів-членів коаліції, чекаю офіційної відповіді.

Дякую Milan Lelich за список депутатів.

P.S. Цікаво почути думку вищезгаданих депутатів, чи вони згодні, що їх зарахували до коаліції, і чи начхати їм на Конституцію, яка забороняє подібне?

Олександр Аронець, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.