Прокуратура Київщини захистила права 3 тисяч мешканців гуртожитків у м. Вишневе

prokuratura new

 
Завдяки принциповій позиції Києво-Святошинської місцевої прокуратури районним судом задоволено позов прокуратури та скасовано суб'єктам господарювання право власності на три гуртожитки, розташовані у м. Вишневе. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.


Установлено, що гуртожитки, в яких проживає 3 тисячі людей, були приватизовані у незаконний спосіб спритним підприємцем. Після незаконної приватизації новий «власник» гуртожитків, шляхом погрози виселення людей з кімнат, зобов’язав сплачувати за житло за своїми власними тарифами.

Задля встановлення справедливості у цій справі, прокурорами було проведено значний обсяг роботи, а саме - зібрання матеріалів з часів будівництва гуртожитків з 1963 року.

Завдяки наполегливій та принциповій роботі прокурорів поновлено права мешканців гуртожитків. Такі дії прокуратури сприятимуть реалізації конституційного права трьох тисяч громадян на своє власне житло шляхом приватизації кімнат у гуртожитку.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.