На Кіровоградщині під час отримання хабара у розмірі 8,5 тис дол США викрито працівників поліції

gpu lutsenko zayava

 
Слідчим відділом прокуратури Кіровоградської області за оперативного супроводу СБУ на отриманні неправомірної вигоди у розмірі 8,5 тис дол США викрито групу поліцейських. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».


Оперуповноважені Кіровоградського відділу поліції ГУ НП в області вимагали кошти за непритягнення до кримінальної відповідальності мешканця обласного центру за надуманими звинуваченнями у розбещенні неповнолітніх. Слідчі прокуратури уже затримали двох правоохоронців під час отримання частини неправомірної вигоди у розмірі 3 тис дол США.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманим особам про підозру, а також обрання запобіжних заходів.

Крім того, у ході розслідування провадження перевіряється причетність до скоєння цього злочину керівництва вказаного відділу поліції.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.