​У Дніпрі арештували поліцейського, який підозрюється у шахрайському заволодінні квартирою померлого пенсіонера

Прокуратурою Дніпропетровської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1,4 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою).


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Так, у лютому 2016 року, дізнавшись про смерть 69-річного мешканця міста Дніпра, у дільничного офіцера поліції виник злочинний умисел на незаконне заволодіння будинком покійного вартістю понад 500 тис грн. Разом з іншими колегами правоохоронець організував та переоформив у приватного нотаріуса вказане нерухоме майно шляхом укладання договору купівлі-продажу на ім’я третьої особи.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває, прокуратурою встановлюються інші співучасники злочину.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Заява спікера Джонсона нарешті підкріплена його рішучістю винести на голосування 60 мільярдів доларів допомоги від США Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.