​ГПУ оголосила підозру двом керівникам Департаменту приміських пасажирських перевезень ПАТ «Укрзалізниця»

Прокурорами Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України за сприяння служби безпеки Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» 22.11.2017 проведено обшуки у приміщеннях ПАТ «Укрзалізниця» та її структурних підрозділах.


Як повідомляє прес-служба ГПУ, за результатами дослідження вилучених під час проведення обшуків документів оголошено підозри за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України двом керівникам Департаменту приміських пасажирських перевезень ПАТ «Укрзалізниця» щодо протиправної видачі ними у 2016 році без проведення належного дослідження матеріально-технічної та кваліфікаційної бази атестату Приватного акціонерного товариства «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», до якого внесено завідомо неправдиві відомості щодо спроможності цього підприємства виконувати ремонти двигунів дизель-поїздів, які використовуються у низці регіонів України для забезпечення приміських перевезень.

Як повідомлялося раніше, ПрАТ «ДТРЗ», використовуючи зазначений атестат, під приводом нібито забезпечення на замовлення підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» виконання ремонту двигунів дизель-поїздів, перерахували на рахунки одного із фіктивних товариств з обмеженою відповідальністю грошові кошти в сумі понад 68 млн гривень.

За результатами досудового розслідування керівництву ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» оголошено підозри за ч. 5 ст. 191 КК України, останні згідно з рішенням правління ПАТ «Укрзалізниця» із займаних посад звільнені.

Особі, яка значилася директором та засновником вказаного ТОВ, оголошено про підозру за ч. 2 ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво).

На даний час за дорученням Генеральної прокуратури України співробітниками управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України із залученням фахівців Департаменту кіберполіції Національної поліції України працівників безпеки залізниці у приміщеннях ПАТ «Укрзалізниця», з метою встановлення усіх задіяних осіб до вчинення цього злочину, проводяться огляди комп’ютерної техніки керівництва окремих Департаментів.

Довідково: санкція ч. 5 ст. 191 КК України передбачає можливість позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю до 3 років та з конфіскацією майна.

Санкція ч. 2 ст. 366 КК України передбачає можливість позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю до 3 років, зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Санкція ч. 2 ст. 205 КК України передбачає покарання штрафом від трьох до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фото з мережі Інтернет



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.