​На справі Крисіна судом надана юридична оцінка явищу «тітушок»

Я не розумію чому дії Крисіна кваліфікували як хуліганство. Так, «хуліганство» - радянський атавізм у кримінальному кодексі, який дозволяє приховати під ним все, що завгодно. Але, вочевидь, і було встановлено слідством, що наразі діяла організована злочинна група, злочини планувались і готувались заздалегідь. Вбивство журналіста Веремія - це лише один епізод злочинної діяльності ОЗУ.


Навіть, якщо припустити, що це було хуліганство, то вчинені під час нього більш тяжкі злочини потребують додаткової кваліфікації. Тобто, через кому з хуліганством повинні йти тяжкі тілесні ушкодження, які потягли смерть, або вбивство з необережності. Це - як мінімум.

Наразі судом дана юридична оцінка явищу «тітушок». Які масово знищували майно, били і вбивали людей. Я добре пам'ятаю, як у спальних районах Києва (а це далеко від Майдану) люди створювали місцеві загони самооборони від тітушок і БУЛИ ЗАКРИТІ садочки і школи. Саме тому, що тітушки здійснювали збройні напади.

І тепер виявляється, що це було просто хуліганство.

Anna Maliar, facebook.com

Фото Уніан



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.