​На Одещині правоохоронці припинили незаконну діяльність 52 АЗС, де вилучили понад 275 тонн пального

Правоохоронці регіону спільно з контролюючими органами вживають заходи, спрямовані на протидію функціонуванню нелегальних автогазозаправних станцій та пунктів. Наразі триває досудове розслідування у 18 кримінальних провадженнях за фактами порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, на вибухонебезпечних підприємствах, а також за фактами самовільного зайняття земельної ділянки, ухилення від сплати податків від реалізації палива, зловживання службовим становищем тощо, повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.


Крім того, прокурори спільно зі слідчими вже скерували до суду з обвинувальними актами 3 кримінальних провадження за фактами незаконної діяльності АЗС та пунктів.

Загалом, за декілька місяців правоохоронці спільно з контролерами припинили незаконну діяльність 52 автогазозаправних станцій та пунктів, вилучили понад 275 тонн пального та допоміжне обладнання.

На все вилучене майно судом накладено арешти. Робота на вказаному напрямку триває.

Фото odesa.depo.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.