​Поліція Донеччини припинила незаконний збут нарковмісних ліків в мережі аптек

Співробітники управління протидії наркозлочинності та слідчі поліції Донецької області спільно з обласною прокуратурою задокументували без рецептурний продаж лікарських препаратів, які містять кодеїн та прекурсор псевдоефедрін. Вилучено майже 60 тисяч доз кодеїновмісних препаратів вартістю 350 тисяч гривень за цінами «чорного ринку». Наркотики реалізовували без рецепту лікаря, повідомляє прес-служба Нацполіції України.


У рамках кримінального провадження за ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів, психотропних речовин) проведено серію обшуків у 6 аптеках міста Покровська.

Поліцейські виявили та вилучили понад 4 тисячі блістерів та 336 флаконів нарковмісних ліків. Це дорівнює майже 60 тисячам доз. Також вилучені грошові кошти, здобуті від незаконної реалізації нарковмісних лікарських засобів, на суму 25 тисяч гривень.

Вилучене направлено на дослідження. Слідчо-розшукові дії тривають. Встановлюється коло осіб, причетних до наркоторгівлі.

Фото прес-служби Нацполіції України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.