mogno vse

Газета Компартії підписує статті-провокації іменами відомих екологів

sevast1

 
У №32 (від 11.08.2012) газети «Севастопольська правда», що видається Комуністичною партією України, опублікована стаття «Бізнес и коррупция по-севастопольски», підписана «Е. Пахомов, Директор Национального экологического центра Украины». Дану статтю не писали ні Є.Пахомов, ні Національний екологічний центр України (НЕЦУ), а Є.Пахомов, між іншим, взагалі не є членом НЕЦУ. Виконавчим директором НЕЦУ є Юрій Урбанський, а головою НЕЦУ — Ярослав Мовчан. Співробітникам НЕЦУ і самому Є.Пахомову невідомо, хто є людина, що використала назву організації в підписі до статті.


Понад 3 роки в Україні триває громадська кампанія проти комерційного використання дельфінів. Серед учасників кампанії в пресі найчастіше фігурують активісти Національного екологічного центру України та Євгеній Пахомов, що є адміністратором сайту «Дельфинарий — хлорированная тюрьма». Протягом 3 років члени громадської кампанії борються проти будівництва дельфінаріїв та утримання дельфінів в Україні. Головною метою кампанії є закриття всіх дельфінаріїв, і в першу чергу – мережі дельфінаріїв «НЕМО», що будують свої споруди у віддаленні від моря і утримують дельфінів не у морській воді.

— Описані у статті факти нам не відомі, збором і вивченням їх ніколи не займались — розказує заступник голови НЕЦУ Олексій Василюк. — А фраза «дельфинарий может стать жемчужиной...» взагалі не могла бути написана ніким з нас, оскільки наша мета — закрити всі дельфінарії в Україні. Єдиний, хто знає справжнього автора провокації, є редакція газети. Тому ми звернулись до МВС з проханням знайти і притягнути до відповідальності винних у провокації.

— Я вважаю, що автор статті або має безпосереднє відношення до ТОВ "Нерум" (мережа дельфінаріїв "Немо"), або писав статтю на їх замовлення, – коментує ситуацію Євгеній Пахомов, адміністратор сайту www.delfinariy.info/. – Автор, або замовник статті, намагався вбити двох зайців: по-перше, нашкодити своїм конкурентам з ТОВ "Страна дельфінія" (Севастопольський дельфінарій в Артбухті), між цими "дельфіно-експлуататорами" триває багаторічна судова тяганина, на межі війни; по-друге, автор був впевнений, що Пахомов (Дніпропетровськ) та НЕЦУ (Київ) севастопольську газету не побачать. А от в севастопольському дельфінарії прочитають обов’язково. Прочитають, образяться і частину своєї енергії спрямують на Є. Пахомова і НЕЦУ.

– Тобто, "Нерум" намагався використати одного зі своїх конкурентів у боротьбі зі своїми опонентами. Чому я вважаю, що це був ТОВ "Нерум"? Крім змісту і стилю статті, на таку думку наштовхує те, що один з засновників ТОВ "Нерум" пан Кисловський є членом КПУ і балотується від цієї партії до Верховної ради, а "Севастопольская правда" — орган КПУ, – додає Пахомов.

З’ясувати, хто ж підписав статтю-провокацію іменами відомих екологів може кожен, зателефонувавши у редакцію Газети"Севастопольская правда": +38(0692)550401, повідомляє прес-служба НЕЦУ.

sevastКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Минулої доби активність російських окупантів відзначалася на Донецькому напрямку. Внаслідок бойових дій на лінії зіткнення жоден український військовий не постраждав

подробнее

Опрос

Поддерживаете ли Вы введение военного положения в Украине?

pp
Конфликты и законы © 2008-2018.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.