На межі з АР Крим прикордонники виявили у посилках бронежилети та авіаційні рятувальні комлекти

bronegilety

 
На пунктах контролю на межі адміністративного кордону між Херсонською областю та АР Крим почастішали спроби переправлення заборонених предметів посередництвом фірми-поштового перевізника. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби України, передають «Конфлікти і закони».


Так, 19 квітня, напередодні Великодня, у пункті контролю «Каланчак» під час перевірки вантажівки з посилками прикордонники спільно з працівниками СБУ виявили заборонені до провозу два бронежилети та чотири шоломи. Під час більш детального огляду вантажу також було виявлено 8 авіаційних рятувальних комплектів, до комплекту яких входить мачете (лезо 30-40 см).

Наразі автомобіль та виявлені предмети встановленим порядком передано оперативно-слідчій групі МВС.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок, коли у вантажівках фірми-поштового перевізника виявляються предмети військового призначення. Так, 17 квітня у пункті контролю «Чонгар» прикордонники виявили 10 бронежилетів.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.