За вихідні на дорогах Київщини в ДТП троє людей загинуло та 22 - отримали травми

dtp kiev

 
9-10 липня у Київському регіоні зареєстровано 12 ДТП, в яких троє осіб загинуло та 22 людини отримали травми. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД ГУНП у Київській області.


3а вихідні працівники столичного регіону виявили та притягнули до адміністративної відповідальності 212 водіїв-порушників. Зокрема, виявлено 25 (!) фактів керування водіями транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Типові аварії для нетверезих водіїв - це виїзд на зустрічну смугу і лобове зіткнення. Наслідки таких автопригод завжди серйозні, іноді - трагічні.

Найбільш розповсюдженими порушеннями залишаються невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки, недотримання безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, виїзд на смугу зустрічного руху.

Шановні водії! Працівники поліції Київщини вкотре закликають до неухильного дотримання правил дорожнього руху. Перевищення безпечної швидкості, порушення правил маневрування та недотримання правил безпеки на дорозі призводять до трагічних наслідків.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.