​На Київщині більше сотні водіїв втекли з місць скоєння ДТП

За 11 місяців 2016 року на території Київської області працівники поліції зареєстрували 107 фактів ДТП, з місць скоєння яких водії зникли. У грудні задокументовано чотири відповідні автопригоди. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Управління превентивної діяльності в Київській області.


Основною причиною скоєння подібних дій є страх бути звинуваченим у скоєнні ДТП. Водії не зважають на те, що зникаючи з місця автопригоди, зменшують шанс людини на порятунок, особливо якщо пригода стається в безлюдному місці. Однак у багатьох випадках за умови вчасно наданої медичної допомоги життя потерпілого можна врятувати. Важливо, щоб водії це усвідомлювали і розуміли, що втеча з місця скоєння дорожньо-транспортної пригоди тільки обтяжує провину.

Шановні учасники дорожнього руху! Якщо ви стали свідком ДТП, з місця якої водій намагається зникнути, запам'ятайте марку та номерний знак автомобіля або сфотографуйте на мобільний телефон та негайно повідомте за телефоном: «102».

Фото УПД у Київській області



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.