В Італії один з фігурантів справи про корупцію у ФІФА здався поліції

bursak

 
В Італії поліції здався аргентинський підприємець Алехандро Бурсак, якого розшукувала влада США за звинуваченням у причетності до корупції у ФІФА. Ордер на його арешт був виданий Інтерполом, повідомляють ru.krymr.com.


Алехандро Бурсак підозрюється в отриманні за хабарі вигідних контрактів з національними футбольними федераціями.

Громадянин Аргентини та Італії, Алехандро Бурсак також звинувачується у фінансових злочинах аргентинською владою.

Бурсак очолював аргентинську спортивну маркетингову компанію Torneos, з якої був звільнений 3 червня. Компанія запевняє, що ніякого відношення до корупційних оборудок не мала.

Як відомо, 27 травня 7 високопоставлених чиновників Міжнародної федерації футболу були заарештовані в Цюріху за звинуваченням у корупції. Бурсак тоді випадково вдалося уникнути арешту.

Влада США заявила про широкомасштабну корупцію у ФІФА впродовж двох останніх десятиліть навколо заявок на чемпіонати світу, маркетингових та радіомовних угод. Звинувачення включають в себе також шахрайство, рекет і відмивання грошей.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.