​WADA хоче знову завадити російським спортсменам брати участь в Олімпійських іграх

Світова антидопінгова установа WADA запропонувала запровадити чотирьохрічну заборону для росії на участь у світовому спорті, а також обмежити участь спортсменів та команд з росії в Олімпійських іграх у Токіо наступного року, повідомляють ЗМІ. Пропоновані обмеження нагадують ті, які були в силі для російських спортсменів під час ігор в Південній Кореї 2018 року, пише «Голос Америки».


Серед причин рекомендації про обмеження те, що, на думку слідчої комісії, росія навмисно маніпулювала базою даних результатів допінг-проб, наданих WADA в рамках врегулювання питань, що піднімались у попередньому розслідуванні, щоб приховати провалені допінг-проби російських спортсменів.

Очікується, що остаточне рішення із заходів щодо росії прийме правління WADA під час щорічної зустрічі 9 грудня.

На тепер, згідно до повідомлень, рекомендації містять заборону на участь у змаганнях, що проходять під егідою всіх підписантів кодексу WADA. До цього переліку входить і асоціація футболу FIFA.

Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.