mogno vse

Суд відмовився відпускати студента-історика. Мотивація – наукова діяльність, яка може впливати на хід слідства та спонукати до нових злочинів

7 лютого 2011 року відбулося засідання Запорізького апеляційного суду, на якому розглядалася апеляція адвоката Сидора Кізіна щодо зміни запобіжного засобу для студента-історика Едуарда Андрющенка, якого нібито підозрюють у відпилюванні голови незаконно встановленому погруддю терористу Сталіну. Попри те, що в справі нема жодних передбачених Кримінально-процесуальним кодексом підстав для утримання під вартою Едуарда Андрющенка, апеляційний суд залишив його під вартою.
 
До суду студента було доправлено у клітці, яку охороняли близько 15 охоронців, які не підпускали нікого з присутніх до Едуарда.
 
Під час судового засідання голова Житомирської «Свободи» адвокат Сидір Кізін надав клопотання Запорізького національного університету, а також історичного факультету цього університету про взяття Едуарда Андрющенка на поруки трудового колективу. Крім того додатково було надано до суду позитивні характеристики щодо Едуарда та його наукової діяльності - будучи студентом, Едуард друкується у наукових виданнях та бере участь у всеукраїнських науково-практичних конференціях. Також судові серед інших публікацій були представлені публікації у збірнику Київського національного університету ім.Шевченка.
 
Крім цього адвокат Сидір Кізін надав судові копії листів Запорізької міської інспекції архітектурно-будівельного контролю про те, що погруддя Сталіну було зведене самочинно, а також про те, що інспекція з Архбудконтролю тричі видавала приписи про демонтаж погруддя Сталіну, а Запорізький обком КПУ притягався до відповідальності за невиконання цих приписів. Також Сидір Кізін надав суду копію рішення Апеляційного суду містам Києва від 13 січня 2010 року, яким Сталін визнаний винним у вчиненні Голодомору – геноциду українського народу. Однак суд відхилив клопотання адвоката та не прийняв до розгляду цей документ.
 
Попри те, що в справі нема жодних передбачених Кримінально-процесуальним кодексом підстав для утримання під вартою Едуарда Андрющенка, апеляційний суд залишив його під вартою.
 
Особливо цинічно прозвучав виступ прокурора Сиптунова, який, не маючи інших підстав для тримання студента під вартою, зазначив: Андрющенко, вивчаючи історію, часто виїздив із Запоріжжя, зокрема в Київ та мав контакти з громадськими організаціями. Тому, маючи широкі зв’язки в націоналістичних колах, він може впливати на хід слідства а також вчиняти нові злочини.
 
Слова прокурора прокоментував  Сидір Кізін: «Таким чином устами прокурора влада прямо заявляє українському суспільству про  те, що бути українським патріотом та вивчати історію вона вважає за злочин», - повідомляє прес-служба ВО «Свобода».


Комментарии

  +0 #1 Юрец 07 февр. 2011 г., 20:38:55
Эта власть таки доиграется. Кровью будет умываться за свои дела поганые...
  +0 #2 Сергей 07 февр. 2011 г., 20:39:09
В нашем гондурасе, отпускают под подписку пьяных водителей- убийц, а тут случай особый. УРОДЫ- суды
  +0 #3 Солдат 07 февр. 2011 г., 20:42:41
Завоняли гниды, оранжопые. Вот так трындел ваш херой ляшко, а потом - ООТСОСАЛ и заткнулся. Молчать, ВИЗГЛИВОЕ БЫДЛО!
  +0 #4 Дим Димыч 07 февр. 2011 г., 20:49:45
Отпилив голову памятнику,кому он сделал хуже,Сталину?????? Какая кровь,товарищи? Сами выбрали-сами виноваты.
  +0 #5 Евген 07 февр. 2011 г., 20:50:20
А 5-я колонна "как яблочко наливается" такими лже-зольдатами голубого стада затюканного призраком Бандеры.
  +0 #6 Лекс 07 февр. 2011 г., 20:52:08
Для ПРдунов беспредел - это норма. Для даунбасцев нет законов, есть только понятия
  +0 #7 Гога 07 февр. 2011 г., 20:52:10
Солдата- имели и будут иметь . Быдло Подождем когда и оно поумнеет.
  +0 #8 Svoboda 07 февр. 2011 г., 20:52:57
В Євросуд в Страсбург. Чмирити, чмирити і ще раз чмирити цю владу в світі.
  +0 #9 Svoboda 07 февр. 2011 г., 20:55:09
Гога такі як солдат не порозумнішають. Колись нарветься на людину з відчуттям гідності, заоре - "мовчати бидло" і отримає заточку.
  +0 #10 нейтральный 07 февр. 2011 г., 20:57:02
Сталкивая лбами западную и восточную Украину на почве национальных настроений, ПРдуны опять выплывут на следующих выборах. А на чем еще? Какие у них реальные заслуги перед народом?
  +0 #11 Патриот Днепр 17 февр. 2011 г., 22:50:32
вот твари ПРдунные маразматики, Подождите потеплеет все пойдут на майдан с вилами и косами - Народ уже дозревает. Живем уже хуже Гондураса, только по телевизору все рассказывают как у нас все хорошо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  +0 #12 Гайдамак 17 марта 2011 г., 20:42:54
C голубыми понятно:для того они к власти рвались,чтобы грабить и унижать!И до сих пор прийти в себя не могут:ТАКОЙ ПИРОГ ОТХВАТИЛИ! Всё суетятся,не знают с какой стороны надкусить:ХОЦА ВСЁ И СРАЗУ!Бандиты ПРИМИТИВНЫ,ПРОГНОЗИРУЕМЫ И ПРЕДСКАЗУЕМЫ и подчинятся более серьёзной силе! Но СЕЙЧАС ИХ СИЛА В НАЛИЧИИ ТАКИХ "солдат",как пишущий комменты.И прежде всего НУЖНО уничтожать их!!!Они -главная причина бандитского беспредела!А бандюки сами разбегутся,когда за их спиной не будет этого хозяйственного мыла!

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Біля селища Соснівка місцеві шахтарі вийшли на блокування руху потягів, які перевозять в Україну російське вугілля, яке, крім торгівлі на крові, позбавляє їх роботи у своїх шахтах

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2019.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.