Прокуратура у суді вимагає стягнути майже 40 млн гривень боргу з кредиту, наданого ЄБРР

prokuratura new

 
Прокуратура Деснянського району міста Києва звернулась до суду з вимогою стягнути з ПрАТ «Українська енергозберігаюча сервісна компанія» майже 40 млн гривень боргу. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Зазначене підприємство у листопаді 2005 року уклало з Міністерством фінансів України субкредитну угоду про використання сум кредиту, що надається Україні Європейським банком реконструкції та розвитку на фінансування енергозберігаючих заходів в Україні. Кредит був виділений в рамках виконання загального проекту «Фінансування Української енергозберігаючої сервісної компанії (друга фаза)».

За його умовами товариство повинно було повернути кошти до липня 2013 року. Однак кошти й досі не повернуті. Як наслідок, у компанії виникла заборгованість, розмір якої сягнув вже майже 40 млн гривень.

Зважаючи на значні втрати бюджету, прокуратура Деснянського району столиці звернулась до Окружного адміністративного суду Києва з позовом про стягнення з боржника вказаної суми.

Розгляд справи перебуває на контролі прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.