Суд прибрав з острова Долобецький незаконний ресторан

kiev ap gospsud

 
Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури та залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким товариство зобов’язано звільнити земельну ділянку на Долобецькому острові та за власний рахунок знести ресторанний комплекс, самовільно зведений на цій території.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Установлено, що столичне підприємство без будь-яких правовстановлюючих документів зайняло близько 950 м² землі на території природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Дніпровські острови» та незаконно облаштувало на ній заклад громадського харчування.

У зв’язку з виявленими порушеннями органи столичної прокуратури заявили позов до Господарського суду з вимогою звільнити самовільно зайняту земельну ділянку та повернути її до комунальної власності, привівши у належний стан.

Рішеннями судів першої та апеляційної інстанції вимоги прокурора визнано законними та задоволено у повному обсязі.

На даний час вживаються заходи для примусового виконання судового рішення про звільнення землі та повернення її територіальній громаді.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.