Продовження вистави: нова прокуратура знову намагається відбирати квартиру у екс-заступника прокурора Касько

prodovgennya vistavi

 
Завтра о 13.15 в апеляційному суді Києва (вул. Солом’янська 2-А, 6 поверх) відбудеться четверта спроба розгляду нашої апеляції на арешт майна, ініційований Генеральною прокуратурою. 


Нагадаю, 23 травня цього року апеляційний суд м. Києва вже скасовував аналогічний арешт як незаконний. Рішення апеляційного суду було остаточним і оскарженню не підлягало. Натомість, Генеральна прокуратура 25 травня всупереч закону одержала повторний арешт у Печерському суді, але вже з виселенням із житла.

Перше засідання апеляційного суду не відбулося через ненадходження матеріалів справи до суду, друге і третє – через неспроможність прокурора у справі підтвердити свої повноваження. І хоча ця причина за законом не перешкоджає судовому розгляду, а апеляція має бути розглянута в 3-денний строк, суд двічі відкладав засідання.

Так, не дивуйтесь, все, що ви прочитали, відбувається насправді. І завтра - продовження вистави.

Віталій Касько, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.