На суд Луценко судді і прокурор не з'явилися

18.11.2011 – 18 листопада о 8:10 ранку судова колегія Печерського районного суду міста Києва у складі трьох суддів під головуванням судді Сергія Вовка продовжила розгляд кримінальної справи проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
 
Нагадаємо, що суд продовжує допит свідків з боку обвинувачення і вже були допитані тридцять дев’ять із 148 свідків у справі з боку звинувачення.
 
На минулому судовому засіданні суд допитав Василя Слободяника, екс-радника Міністра внутрішніх справ України з одночасним виконанням обов'язків начальника Служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України.
 
У ході допиту Слободяник наголосив, що йому не зрозумілий той факт, чому його викликали у якості свідка обвинувачення. «Я не вважаю, що є свідком звинувачення, бо не вважаю, що ці обвинувачені особи вчинили будь-які злочини. На мій погляд, ці особи не здійснювали злочинів», - заявив він.
 
Про обставини призначення Приступлюка на посаду в МВС Слободяник повідомив, що йому нічого не відомо. Щодо функціональних обов’язків Приступлюка, Слободяник заявив, що вважає це «державною таємницею». Свідок пояснив, що Приступлюк виконував свої функції як водій і як офіцер Департаменту розвідувально-пошукової діяльності. Свідок зазначив, що йому цей факт відомий через те, що йому особисто доповідали про діяльність Л. Приступлюка.
 
Слободяник також повідомив, що у 2007-році Приступлюк був призначений в Апарат міністра. За його словами, коли міністр був у відрядженні, Приступлюк збирав звернення громадян до Луценка, іноді свідок Слободяник ці звернення Приступлюку передавав особисто після прийому громадян, який він також неодноразово проводив і в Києві, і на виїздах в області.
 
На питання про те, чи є порушенням законодавства виконання офіцерами ДОС функцій водія, свідок сказав, що це не є порушенням, оскільки така практика була заведена задовго до Луценка. Про це йому розповідав і попередній водій міністра – Юхименко, який був водієм керівництва МВС до призначення Луценка міністром. Слободяник також повідомив, що водії міністра мали доступ до секретності для повного виконання своїх функцій.
 
Свідок також підтвердив інформацію про наявність спецзасобів зв’язку на автомобілі міністра, яку перевіряли що два тижні в СБУ на Володимирській у присутності водіїв, закріплених за автомобілями міністра.
 
Свідок Василь Слободяник ще раз наголосив, що не вважає себе свідком обвинувачення, оскільки не вбачає у діях екс-міністра Ю.Луценка злочинів, а відповідно обвинувачених у справі – злочинцями.
 
На сьогоднішньому судовому засіданні судді продовжать допит викликаних свідків.
 
8:30 Суд тривав 5 хвилин
 
Сьогоднішнє засідання було рекордно коротким по тривалості.
 
Суддя Сергій Вовк відкрив судове засідання, аби зробити лише єдине оголошення. Суддя прийшов на засідання навіть без судейської мантії.
 
"Через зайнятість двох членів судової колегії у нарадчій кімнаті з інших кримінальних справ судове засідання у справі екс-міністра Юрія Луценка переноситься", - повідомив С.Вовк.
 
Додамо також, що прокурор Клименко був відсутній на початку судового засідання, що вже входить у нього в звичку.
 
Наступне засідання відбудеться у понеділок, 21 листопада 2011 року, о 9:10 ранку.

За матеріалами "Народної самооборони"


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.