Суддя Кірєєв проігнорував близько 30 клопотань сторони захисту у справі Тимошенко

Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що суддя Родіон Кірєєв відмовився розглянути близько 30 клопотань, переданих слідчому під час досудового слідства.


"Усі клопотання передані суду, але суддя Кірєєв не розглянув близько 30 клопотань, якими згідно Кримінально-процесуального кодексу вимагалося долучити свідків, провести експертизи, провести очні ставки, провести інші процесуальні дії для того, щоб позиція захисту була також представлена в суді. Але, на жаль, пан Кірєєв навіть не став розглядати ці клопотання – він просто їх проігнорував, проігнорувавши будь-які наші права на формування позиції захисту", - сказала Юлія Тимошенко у судовому засіданні.

Лідер партії "Батьківщина" наголосила, що суддя грубо порушив закон, перейшовши до стадії допиту свідків, не розглянувши ці клопотання. "Це прямо свідчить про упередженість судді Родіона Кірєєва", - цитує Юлію Тимошенко її персональний сайт.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.