Троє громадян Росії попросили політичного притулку в України

bigentsi risiya

 
19 липня до пункту пропуску «Бориспіль» авіарейсом з Москви прибули 2 громадянки Росії, які під час проходження паспортного контролю звернулися до представників Держприкордонслужби з проханням надання статусу біженців. В усній розмові громадянки пояснили, що у себе на Батьківщині активно підтримували Україну та не боялися висловлювати свою позицію у соціальних мережах. Побоюючись політичних переслідувань, вони змушені були покинути РФ та вирішили просити притулку на Україні. Дані громадянки пропущені на територію України.


Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України, передають «Конфлікти і закони».

Ще один громадянин Росії звернувся з аналогічним проханням у п’ятницю, 18 липня. До України він прилетів у футболці з українською національною символікою та заявив, що за участь у проукраїнських мітингах він регулярно зазнавав побиття невідомими у дворі будинку, де мешкав.

Питанням надання даним громадянам Росії відповідного статусу опікуватиметься Державна міграційна служба України, зазначають у відомстві.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.