Командир батальйону «Донбас» відреагував на демілітаризацію Широкіне

demilitarizatsiya

 

На рішення тристоронньої контактної групи на своїй сторінці Фейсбук відреагував командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко: «Ніяких російських офіцерів на території України не повинно бути. Тільки ВР України має право давати дозвіл на присутність іноземних військ. І не важливо, учасниками якої групи вони будуть. Батальйон «Донбас» під Широкіно б'ється, щоб Україна перемогла, а не за «демілітаризацію», «прагнення до миру» та інші, неможливі без волі до перемоги утопії. Обурений такими заявами поширювані всілякими «трьох сторонніми контактними групами» від імені моєї країни:


«Українська сторона у Тристоронній контактній групі пропонує розмістити 10 пунктів, які моніторитимуть режим припинення вогню, та демілітаризувати Широкіне».

«Передбачається, що на цих пунктах будуть українські та російські офіцери зі Спільного Центру з контролю і розмежування, а також представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ».

«Пока жив хотя бы один патриот - этой ганьбы не будет», - написав комбат.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.