В Україні стартував перший етап проекту «Успішні міста - успішна Україна»

lesik kurus

 
4 червня 2015 року у Переяслав-Хмельницькому стартував перший етап проекту «Успішні міста - успішна Україна». Було розпочато роботу зі створення модульної програми стратегії розвитку міста. Організаторами заходу виступили - Ігор Курус, координатор громадської кампанії «За відповідальну владу» та Олександр Лесик, депутат Переяслав-Хмельницької міської ради.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі громадської компанії «За відповідальну владу».

В рамках заходу, координатор громадської кампанії «За відповідальну владу» Ігор Курус представив модульну програму створення стратегії розвитку міста, яка у майбутньому зможе відобразити нові амбітні цілі розвитку міста.

Стратегія розвитку міста – це документ, який визначає основні напрямки розвитку окремо взятого населеного пункту, завданнями якої є покращити якість життя, залучити інвестиції, підняти економіку та побороти безробіття. Стратегія як документ включає в себе бачення майбутнього міста, пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, ключові ініціативи та план їх впровадження.

Минулі вибори в міські ради показали, що люди, які перемагають на виборах, частіше не знають, що робити, маючи владні повноваження. На початку виборчої кампанії всі обіцяють «золоті гори», а після перемоги виявляється, що немає потрібних знань, навичок, бази для залучення інвестицій. Все це призводить до розчарування в суспільстві і, як наслідок, зростання недовіри громадян до усіх органів влади.

Ігор Курус зазначив, що програма «Успішні міста - успішна Україна» має стати чесною і відкритою платформою для вирішення стратегічних і тактичних задач міста. Програма розроблена у вигляді трьох блоків. Перший – це стратегія розвитку міста або економічна частина. Другий блок – розбудова громадянського суспільства через запровадження петиції, як ефективного елементу, який дає можливість мешканцям міста висловлювати свої думки з будь-якого питання, брати безпосередню участь в управлінні містом. І третій блок – це фінансова прозорість публічних фінансів.

Планується, що за 5 місяців мають відбутися чергові вибори місцевих органів влади. «Ці вибори продемонструють, чи виросли в Україні патріотично налаштовані нові діячі, які мають чітку програма дій та чітке усвідомлення, що треба міняти в місті, які готові починати змінювати систему влади з свого міста, підтримувати розвиток громадянського суспільства в Україні»,- відмітив Ігор Курус.Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Упродовж минулої доби поранень внаслідок обстрілів зазнали семеро військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил. Усі вони наразі перебувають у медичних закладах

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2019.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.