Поіменні списки перефарбованих регіоналів, що йдуть до місцевих рад

ex regionali

 
Громадські активісти провели операцію «Фарбований лис», аби визначити перефарбованих регіоналів, які йдуть на вибори до місцевих рад під гаслами різних політсил. Найбільше регіоналів виявилося у списках таких популярних партій, як БПП, «Наш край» та «Відродження».


Виборча кампанія уже на фініші. Через кілька днів українці оберуть собі місцеву владу. Для того, щоб цей вибір був більш об'єктивним та усвідомленим, я ініціював збір інформації про фарбованих лисів – екс-регіоналів, що намагаються пролізти в нову владу у списках різних політичних сил.

Фарбовані лиси діють більш хитро, не міняючи своїх планів та принципів, вони просто змінюють партійний квиток. Ці люди не змінили свого світогляду, вони не хочуть змін в цій країні, для них головне - завжди бути при владі. Вони настільки безпринципні, що у разі якоїсь біди, як зараз на Донбасі, ці люди так само безпринципно знов змінять український прапор на імперське ганчір’я для того, щоб пустити сюди розкол і розпад.

Протягом 10 днів громадські активісти та експерти поіменно виявляли людей, які правдою і вірою служили януковичу, а зараз перефарбувались в інші кольори і йдуть у списках патріотичних партій.

Наведу дані з 11 проаналізованих областей. Цифри дуже сумні. Ми нарахували 330 фарбованих лисів, що рвуться до обласних рад Одеської, Хмельницької, Сумської, Вінницької, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської та Полтавської областей.

Херсонська область є лідером по кількості фарбованих лисів серед кандидатів до нової місцевої влади. Їх тут 54 («Наш край» - 20, БПП – 8, «Відродження» - 18, і по одному від «Свободи» та «Укропу»). Друге та третє «почесні» місця займають Полтавщина та Кіровоградщина, 43 та 41 фарбованих лисів відповідно.

Щодо партій. Коли я попросив громадськість поділитися даними щодо «колишніх», думав, що найбільшими за кількістю регіоналів будуть «Наш край», або «Відродження».

Вони мають 102 та 57 фарбованих лисів в списках проаналізованих областей відповідно, в той час, коли БПП пропустив до себе 120 таких елементів. Отже, на жаль, саме президентська партія стала лідером нашого антирейтингу фарбованих лисів.

Дуже прикро, що партія, яка в усіх можливих медіа нагадує про Майдан та боротьбу з агресором, про реформи і життя по-новому пропускає в свої списки «старих», колишніх поплічників януковича.

Патріотичному виборцю слід бути уважними - дивитись не лише на партійні бренди, а й на прізвища, та вивчати персональну історію кожного з них. Добре, що виборчий закон дає можливість обирати серед різних висуванців від однієї партії.

Ось антирейтинг партій, які прихистили в себе екс-регіоналів. (11 областей, рівень облрад):

1.БПП – 120
2. Наш край – 102
3. Відродження – 57
4. ВО «Батьківщина» - 26
5. Аграрная партия – 12
6-7. Укроп и Свобода, по 1.

Також велика кількість екс-регіоналів в різних місцевих проектах на кшталт «Довєряй дєлам», Морська партія, «Нові обличчя» тощо.

А за цим лінком ви знайдете ПОІМЕННІ списки фарбованих лисів кандидатів до облрад та міськрад обласних центрів у згаданих областях: http://www.ex.ua/639012988634.

ex regionali1

ex regionali2

Прохання - допоможіть поширити цю інформацію. Максимально ефективно буде публікувати не лише лінк, а самі списки відповідно до області в якій ви проживаєте.

Разом очистимо Україну від політичного мотлоху та реваншистів!

Андрій Левус, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.