​Канада продовжить присутність своїх військових в Україні до 2022 року

Канада продовжить свою військову навчальну місію на 200 осіб в Україні ще на три роки, щоб допомогти внутрішнім силам тримати свою позицію у тривалому напруженні з росією, заявила Оттава в понеділок. Канадські війська, які вперше прибули в Україну у вересні 2015 року, повинні були залишити територію країни в кінці цього місяця, але тепер залишаться до березня 2022 року, повідомляє «Голос Америки».


«Поточна нестабільність в регіоні підкреслює важливість і актуальність військової місії Канади», - сказано в заяві канадського уряду.

Канадські військові навчання «безпосередньо допомагають українським силам оборони і безпеки підтримувати внутрішню безпеку і територіальну цілісність», - йдеться в заяві.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд є голосним критиком незаконної анексії росією Криму в 2014 році.

Канадські військові підготували понад 10 800 членів українських сил безпеки, говориться в повідомленні уряду Канади. Канадські війська є частиною більшої місії в Україні, до якої входять Сполучені Штати, Великобританія, Литва, Польща та Швеція.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.