Спікер парламенту Андрій Парубій зустрівся з Президентом ПАРЄ Педро Аграмунтом

pare15

 
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час зустрічі у п’ятницю з Президентом Парламентської Асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом обговорили хід реформ, які відбуваються в Україні, і узгодили план подальшої співпраці. «Ми сподіваємось, що вона буде тісною і результативною», - наголосив А.Парубій.


А.Парубій висловив вдячність Пану Президенту «за ту неймовірну підтримку, яку отримує Українська держава, Український парламент у такий важкий для країни час, коли доводиться одночасно і воювати за незалежність на Сході країни, і здійснювати реформи». Він наголосив, що «для України є дуже важливою не тільки підтримка у здійсненні реформ, а й концентрація міжнародних зусиль по санкціях проти агресора - Російської Федерації».

«Я наголошую, що будь-яке послаблення санкцій буде лише провокувати агресора до нових дій», - сказав А.Парубій.

Водночас, Голова Парламенту підкреслив, що «є великий потенціал для здійснення реформ в Україні, оскільки співпраця між Парламентом і Урядом сьогодні на дуже високому рівні». На його переконання, також є великий потенціал для виконання усіх міжнародних зобов’язань, які взяла на себе Україна.

А.Парубій зазначив, що уперше в історії Українського парламенту більшість фракцій мають проєвропейську позицію, тому всі питання щодо національної безпеки і оборони, здійснення реформ набирають необхідну кількість голосів у залі. Він також визнав позитивним той факт, що нинішній Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман добре обізнаний з роботою парламенту, оскільки обіймав посаду спікера. «Більшість законів щодо співпраці з МВФ готуються в Уряді, тому потребують дискусій і обговорення», - сказав він.

П.Аграмунт привітав А.Парубія з призначенням на посаду Голови Верховної Ради України і подякував Українському Парламенту і Українському Уряду за гостинність. «Україна переживає непрості часи і має нашу повну підтримку»,- сказав він.

«Парламентська Асамблея Ради Європи повністю підтримує незалежність, суверенність та територіальну єдність України, а також процес продовження необхідних реформ»,- запевнив Президент ПАРЄ.

Він висловився за те, аби «Уряд і Парламент скористалися динамікою, пов’язаною з призначенням нового Уряду для продовження процесу реформ».

«Для того, щоб домогтися миру і добробуту на своїй території, Україна повинна бути потужною і багатою, маючи належні державні інституції та структури для проведення реформ», - підкреслив П.Аграмунт, додавши, «що усі політичні сили повинні згуртуватися сильніше, ніж будь-коли, і показати народу України конкретні результати».

«Ми впевнені, що незважаючи на політичні розбіжності, парламент повинен показати здорові ознаки динамічного плюралістичного розвитку для того, щоб знайти спільний знаменник для виконання таких важливих реформ», - сказав Президент ПАРЄ і додав, що Парламентська Асамблея Ради Європи продовжуватиме надавати українській владі необхідну підтримку у її зусиллях з проведення реформ, повідомляє прес-служба Апарату Верховної Ради України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.