mogno vse

У МЗС обговорено стан реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 рр. та подальші дії з метою його ефективної імплементації

plan diy

 
2 червня 2016 р. Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе відкрила засідання Керівного комітету з імплементації Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки, яке відбувалось в Міністерстві закордонних справ України.


Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України, передають «Конфлікти і закони».

Засідання проходило під головуванням заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці та Директора Генерального Директорату з координації програм Ради Європи Верени Тейлор. Загалом, участь у заході взяли близько 60 учасників, більша частина яких представляли органи влади України, які є партнерами Плану дій РЄ для України, у т.ч. на рівні керівників відомств.

Віце-прем’єр-міністр України подякувала представникам Ради Європи за внесок Організації у ствердження та захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також висловила вдячність за допомогу і підтримку масштабному процесу реформ, який триває в Україні.

Відзначаючи важливість Плану дій РЄ для України як ефективного інструменту сприяння реформам, окремий наголос Віце-прем’єр-міністр зробила на відповідності програм, передбачених цим Планом вимогам, які ставить перед Україною Євросоюз в контексті Угоди про асоціацію.

Детальне обговорення стану імплементації Плану дій РЄ для України відбувалось відповідно до основних розділів документу: конституційна реформа та функціонування демократичних інституцій; реформа судової системи; права людини; демократичне управління; економічні злочини.

У цілому, учасники засідання позитивно оцінили поточний стан виконання Плану дій та визначили подальші стратегічні напрями співпраці України і Ради Європи на перспективу. Представники органів влади України підкреслювали, що співпраця з Радою Європи вже допомогла досягти конкретних результатів в основних сферах демократичного розвитку держави. Підкреслювалась важливість отриманих в рамках реалізації Плану дій експертних оцінок, рекомендацій та пропозицій Ради Європи стосовно чинного національного законодавства та законопроектів. У контексті останніх подій, було особливо відзначено внесок РЄ у реалізацію конституційної та судової реформи.

У ході дискусії було обговорено як досягнення, так і проблемні питання, що виявляються під час реалізації Плану дій. Також мова йшла про актуальні потреби, які мають враховуватись при формуванні майбутньої проектної діяльності. Окрему увагу було приділено внеску РЄ у розробку Національної стратегії з прав людини та Плану дій з її реалізації та питанню моніторингу з боку Організації виконання цих стратегічних документів.

Загалом учасники засідання констатували успішну співпрацю в рамках реалізації Плану дій та підтвердили намір у подальшому зосереджувати зусилля на ефективній реалізації Плану дій, що в свою чергу сприятиме досягненню конкретних результатів національної програми реформ.Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Кадри викрадення поліцією вантажівки зі сценічним обладнанням для мітингу, який має відбутися 18 березня 2018. Для Європейського суду з прав людини

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2018.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.