​У ЄС розкритикували реформи в Україні: прогрес існує лише на папері

ЄС не має сприймати заяви українських високопосадовців про те, що після Євромайдану країна досягнула значного поступу у порівнянні з десятиріччями безпосередньо після незалежності. До цього у статті, опублікованій на сайті аналітичного центру CEPS (Брюссель), одного з провідних у ЄС, закликав експерт цієї дослідницької установи Грант Костаньян (Hrant Kostanyan), повідомляє «Голос Америки».


«По-перше, досвід Грузії вказує, що зусилля, спрямовані на подолання корупції, найбільш ефективні у перші роки після революції. По-друге, той факт, що виглядаєш непогано у порівнянні із Ющенком та януковичем, навряд назвеш достатнім приводом для святкування», - відзначив експерт.

Костанян наполягає: частина реформ, запроваджених після Євромайдану, працюють виключно на папері; Україна не побачила системних змін; державні інститути поступаються за силою впливу українських олігархів; корупція лишається широко поширеною; новостворені антикорупційні установи працюють не сумлінно, або зустрічають спротив системи.

Зробивши такі узагальнення, експерт закликає ЄС «не винагороджувати Україну за прогрес, який існує лише на папері».

Костанян підкреслює, що ЄС має бути готовим позбавити Україну підтримки у разі, якщо «українська еліта реально не візьметься за боротьбу із корупцією».

«Лише реформи можуть стати противагою позиції адміністрації президента США Трампа з приводу росії, та допомогти ЄС зберегти санкції проти росії та надалі покращувати Україну за допомогою фінансової та технічної підтримки. Зрештою, якщо Україна не посилиться, їй буде важко вистояти в умовах російського вторгнення, яке не зупинялось ні на хвилину», - пише експерт.

Матеріал, оприлюднений на сайті CESP, активно підхопили російські ЗМІ.

Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.