​Український онлайн-аукціон потриманих авто вийшов на польський ринок

Онлайн-аукціон потриманих автівок eTachki в травні запустив аналогічний проект в Польщі під брендом anyCars. Першим містом, де почав працювати сервіс, стала Варшава, але плани у стартапа досить амбітні - працювати у всіх воєводствах до кінця року. Про це інформує портал ITC.ua, повідомляє Польське радіо.


Засновники стартапу eTachki Сергій Орлов і Олег Скрипниченко повідомили, що проект в Польщі працює за таким же принципом, як і в Україні. Спочатку продавець проводить попередню оцінку свого авто на сайті компанії, після чого приїжджає до найближчого відділення для його технічного огляду. Зробивши огляд транспортного засобу, фахівці компанії перетворюють його в цифровий лот і публікують на півгодинні закриті торги. За результатами аукціону продавцеві пропонується максимальна ціна, і якщо вона його влаштовує, то угоду підписують на місці.

«Почати працювати на польському ринку виявилося набагато легше, ніж на українському. Не останню роль, звичайно, зіграв досвід в Україні і високі темпи зростання компанії. Але головне те, що українців нам потрібно привчати до онлайн-аукціону і сервісу в цілому, а ось для європейців це не новинка. Вони вже знайомі з онлайн-аукціонами і з автомобілями прощаються частіше і легше», - прокоментував Олег Скрипниченко.

Фото itc.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.