​Україна та Польща планують убезпечити Європу від російської газової залежності

Україна та Польща планують створити спільний регіональний центр торгівлі та зберігання газу. Такі плани накреслили у вівторок під час українсько-польської конференції з питання газу в Варшаві. Відкриття такого центру допоможе обмежити залежність Центральної та Східної Європи від росії і забезпечити дотримання низьких цін на газ, повідомляє «Голос Америки».


Приділяючи велику увагу диверсифікації поставок газу, Польща збільшує імпорт газу з інших регіонів, зокрема через свій новий порт, який вже приймав зріджений газ з Катару і очікує на поставки зрідженого газу з США, повідомляє ABCnews. Польща також працює над тим, щоб отримувати газ з Північного моря.

«У нас достатньо інфраструктури для просування в створенні центру», - запевнив Сергій Макогон з Укртрансгазу. Україна має потужні газосховища на заході країни, які можуть бути використані для потреб такого центру. Загальна місткість українських газосховищ становить 31,3 мільярди кубометрів.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.