​ІНП Польщі шукає колишніх есесівців по всій Європі, в тому числі й в Україні

Як повідомляє видання «Rzeczpospolita», польський Інститут національної пам’яті займеться розшуком колишніх есесівців. На його замовлення мережа міжнародної поліції Інтерпол перевірятиме, чи ще живуть есесівці, які служили у концентраційних таборах, створених ІІІ Рейхом на території окупованої Польщі, повідомляє Польське радіо.


Інститут національної пам’яті Польщі вибрав групу 1600 колишніх членів SS-формувань, народжених у 20-х роках і які ще можуть жити.

До Інтерполу вже надійшли 392 заявки. Здебільшого це стосується громадян Німеччини та Австрії, але також Хорватії, Сербії, Румунії, Словенії, Голландії, Франції, Угорщини та України.

Якщо ще живуть люди, які здійснили злочин проти людства і вони не були за це покарані, то тоді вони можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

Фото Польське Радіо



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.